O nas

Focus Hotels S.A. prowadzi działalność hotelarską wraz z szeroko rozumianą ofertą gastronomiczną. Mamy bardzo wszechstronne doświadczenie w organizowaniu usług poczynając od obsługi śniadaniowej gości hotelowych, poprzez wydawanie obiadów i kolacji w formie serwowanej lub bufetowej dla gości konferencyjnych, a kończąc na obsłudze cateringów zewnętrznych do różnych firm i instytucji.

Dodatkowo wyróżnia nas to, że już od wielu lat prowadzimy sklep garmażeryjny przy ulicy Gdańskiej 14 w Bydgoszczy. Posiadamy rzeszę oddanych i lojalnych klientów, którzy dokonują u nas codziennych zakupów. Dużą popularnością cieszą się gotowe zestawy na wszelkie okazje typu święta, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe. Sklep garmażeryjny słynie również z oferty ręcznie lepionych pierogów, które przygotowujemy każdego dnia. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja niezmiennej jakości proponowanych dla Państwa usług.

Wyróżnia nas to, że potrafimy podejść do każdego naszego gościa, czy też instytucji, w sposób indywidualny – wszystkie oferty szyjemy na miarę. Proponujemy, np. możliwość odbioru gotowych zimnych dań oraz zimnych zestawów na wynos. Są one pakowane w plastikowych pojemnikach i zgrzewane folią. Zestawy można wcześniej zamówić poprzez stronę internetową, zapłacić on-line i odebrać w godzinach pracy kantyny bez konieczności długiego oczekiwania w kolejce. 

Kantyna bydgoska
Sklep Garmażeryjny Gdańska 14
Focus Hotels
To Top